Regały magazynowe – Ceny i Opinie. Gdzie znaleźć?

Czy prowadzisz firmę i masz magazyn, w którym przechowujesz rozmaite przedmioty? Jednym z niezbędnych akcesoriów, który powinien się w nim znaleźć jest regał półkowy. Czym jest regał? Gdzie znajdziesz go? Podpowiadamy poniżej.

Co to jest regał magazynowy?

Regał przemysłowy jest wielopoziomową konstrukcją, która pozwala na przechowywanie np. palet. Modele regałów magazynowych różnią się od siebie. Dlatego wybierając je, zwróć uwagę na:

  • Jego wymiar – dopasuj go do powierzchni jaką masz do zagospodarowania
  • Liczbę półek oraz rozstawienie ich – zwróć uwagę na to, aby rozmieszczenie ich umożliwiało Ci ich swobodne rozstawienie towarów
  • Maksymalne obciążenie
  • Materiał, z którego jest wykonany – najczęściej jest ze stali, aluminium albo propylenu

Jakie są rodzaje regałów magazynowych?

W ofercie sklepów online takich jak https://amrack.pl/ dostępnych jest wiele rodzajów regałów. Do najpopularniejszych należą:

Regały paletowe

Inaczej nazywane są półkowymi albo wysokiego składowania. Najczęściej przechowywane są na nich ładunki, które znajdują się na paletach. Regał paletowy który możemy znaleźć pod adresem https://amrack.pl/regaly-paletowe/jest wykorzystywany w magazynach oraz halach, a także we wszystkich pomieszczeniach, które są przeznaczone do składowania towaru na wysokości.

Regał półkowy

Używany jest podczas składowania ładunków o mniejszych gabarytach. Składa się z poprzeczek nośnych, które montuje się półki.

Regały wspornikowe

Są najbardziej uniwersalnymi, można korzystać z nich na zewnątrz i wewnątrz. Zbudowane są pojedynczych słupków i zamontowanych do nich wsporników. Wykorzystywane są do ciężkich ładunków składowanych pionowo.

Gdzie znajdziesz regały magazynowe?

Jeśli zależy Ci na tym, aby regały magazynowe były odporne na uszkodzenia i w atrakcyjnej cenie, sprawdź ofertę w sklepie online z wyposażeniem magazynów. Wystarczy, że wpiszesz w wyszukiwarkę hasło regał przemysłowy, a wyświetli Ci się propozycja produkty w e-sklepie amrack.pl.

Niezależnie od tego, na jaki model się zdecydujesz, o większym udźwigu lub mniejszym dostosowanym do konkretnych produktów, pamiętaj o tym, że posiadając regał magazynowy, będziesz zobowiązany do wykonywania przeglądów.

Regały są niezbędnymi akcesoriami w każdej nowoczesnej firmie, w której znajduje się magazyn i są przechowywane najróżniejsze przedmioty.

You May Also Like
Wirtualny pracownik

Poszerz pracowników o zespół wirtualny

Zdalne zarządzanie pracownikami wymaga, według Capera, określenia ich roli w aż 15 obszarach. Projekty informatyczne mogą być zależne od tych kluczowych umiejętności informatycznych. Warto zapoznać się jak wdrożyć do swojej…
View Post

Biuro – od projektu do realizacji

Co oferuje Interbiuro? Interbiuro oferuje usługi dobrej jakości. Współpracuje z dostawcami produktów. Świadczone są takie usługi, jak planowanie powierzchni, stosuje aranżacje meblowe i dopasowuje je do oczekiwań klienta. Dzięki temu…
View Post
Franczyza

Jak wybrać najlepszą ofertę franczyzową?

Jak wybrać najlepszą ofertę franczyzową? Jak zacząć? Co jest potrzebne, aby rozpocząć przygodę z biznesem franczyzowym? Gdzie szukać porad oraz najlepszych rozwiązań jeśli chodzi o franczyzę? Jakie są największe zalety…
View Post

Email marketing

Email marketing to potężne narzędzie dla każdej firmy. Można go wykorzystać do budowania relacji z potencjalnymi klientami, pielęgnowania istniejących i zwiększania sprzedaży. Jest to skuteczny sposób na szybkie i ekonomiczne…
View Post